Tuborg Green CS 1.6 Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na Forum od Tuborg Green CS 1.6 Servera
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Moje Misljene..

Go down 
4 posters
AutorPoruka
.Van HelsIng




Broj komentara : 3
Join date : 2009-05-12
Mjesto : Vukojebina Ljubuski

Moje Misljene.. Empty
KomentarNaslov komentara: Moje Misljene..   Moje Misljene.. I_icon_minitimeSun May 24, 2009 8:18 am

Sve je 5 na serveru samo jos jedna stvar .. da stavite plug-in za damage .. kada opalis metak u nekog da pise kolko je oduzeto , biti ce jos lude i bolje igrat .. i da stavite plug-ine headshot i ona sranja (multi kill , wicked sick , holy shit itd .. )
H V A L A !
Na vrh Go down
Skruface_177
Admin
Skruface_177


Broj komentara : 17
Join date : 2009-05-10
Age : 30
Mjesto : Capljina

Moje Misljene.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje Misljene..   Moje Misljene.. I_icon_minitimeSun May 24, 2009 12:31 pm

.Van HelsIng (citat):
Sve je 5 na serveru samo jos jedna stvar .. da stavite plug-in za damage .. kada opalis metak u nekog da pise kolko je oduzeto , biti ce jos lude i bolje igrat .. i da stavite plug-ine headshot i ona sranja (multi kill , wicked sick , holy shit itd .. )
H V A L A !

PlugIn sto si spomeno da pise kolko tebi neko oduzima i kolko mu ti oduzimas necemo stavljati jer nam se to nesvidja...plugIn je bezze npr. bacis Frag nedje i tako mores vidit ima li tu ikoga ili ne !
Navedeni PlugIn za zvukove takodjer necemo stavljati jer se to opcenito nestavlja na Public servere to je vise za Fun Servere.Vecina raje to isto nevoli,ili smeta dok slusas muziku i igras !
Hvala na postu !
Na vrh Go down
G E X
Admin
G E X


Broj komentara : 46
Join date : 2009-05-09

Moje Misljene.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje Misljene..   Moje Misljene.. I_icon_minitimeSun May 24, 2009 1:45 pm

slazem se sa skruom sve isto mislim kao on.....Hvala na tvome misljenu...tu smo da diskutiramo.....

tnx na postu Wink
Na vrh Go down
Hiperion.

Hiperion.


Broj komentara : 12
Join date : 2009-05-09

Moje Misljene.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje Misljene..   Moje Misljene.. I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:54 pm

AHAHA to dzeba sve sam ti ja to reko... xD
Na vrh Go down
Skruface_177
Admin
Skruface_177


Broj komentara : 17
Join date : 2009-05-10
Age : 30
Mjesto : Capljina

Moje Misljene.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje Misljene..   Moje Misljene.. I_icon_minitimeThu Jun 04, 2009 4:52 pm

Hiperion. (citat):
AHAHA to dzeba sve sam ti ja to reko... xD

a nista sam ja bez tebe Razz
Na vrh Go down
Sponsored content





Moje Misljene.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moje Misljene..   Moje Misljene.. I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Moje Misljene..
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuborg Green CS 1.6 Server :: Šta biste dodali a sta izmjenili na našem serveru?-
Idi na: